KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308093

nr 1230 8093

Oidentifierad konstnär. Tunnelbaneperrong Stockholm. Signerad, daterad -81. Olja på duk, 53x74 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:04:08

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm